Какво нужно трябва да взема за клетката на папагалчето ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mimi7373
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 28 Юни 2008
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 1:11:44    Заглавие: Какво нужно трябва да взема за клетката на папагалчето ? Отговорете с цитат

Здравейте. Надявам се да пускам темата на правилното мсто. Искам да ви попитам какво нужно трябва да купя за папагалчето за да може после всичко да си има  като го настаня. Клетка , поилка , дървени играчки и какво още е напълно задължително ?
Благодаря предварително на тези който ми кажат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 1:11:44    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 9:01:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв вид е папагалчето? Най-важно е да има хранилка , поилка и пръчки на които да стъпва. Клетката трябва да е минимално голяма ,толкова че да позволява на папагалчето, да разбери криле спокойно вътре. Колкото по-голяма, толкова по-добре за папагала.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 9:27:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Също добре е ако пръчките са дървени. В клетката трябва да няма остри предмети, на които може да се нарани пиленцето. Не е хубаво клетката да е претрупана с играчки, за да има къде пиленцето да си раздвъжва крилете.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

mimi7373
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 28 Юни 2008
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 14:57:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами мисля а е или Вълнисто папагалче или Корели.Още се чудя. Искам да си го гледам пък ако го науча и да каза думички пак ще се радвам ама достатачно е да си имам  да му се радвам. Вие как бихте ме посъветвали  какъв да си взема. ИИ на какви цени вървят  клетките горе долу
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети