Въпроси относно отглеждане на канарчета.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2009, 20:30:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Не видях дали си писал какъв цвят е, ако е червено и е почнало да линее не забравяй да му даваш и оцветител, освен витамините, да не ти избледнее!
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2009, 20:30:32    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2009, 20:55:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Има червено, но аз като го гледам става все по-червено Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

cannabina
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Юли 2009
Мнения: 5
Местожителство: бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Юли 2009, 1:01:15    Заглавие: Отговорете с цитат

И след две седмици ще имаш една жълто-оранжева птичка. Оцветител задължително.
_________________
Прави каквото трябва-да става каквото ще
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Юли 2009, 21:13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, ще слагам оцветител. Скоро пак ще ми се налага да пътувам, но сега някъде за около месец. Един приятел ми каза, че за канарчето трябва няква кутийка докато пътува. Вие какво ще ме посъветвате?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юли 2009, 6:20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Chewbacca написа:
Скоро пак ще ми се налага да пътувам, но сега някъде за около месец. Един приятел ми каза, че за канарчето трябва няква кутийка докато пътува. Вие какво ще ме посъветвате?

Моля ви за някъв съвет! Ако го сложа в кутийка то ще се пръсне от страх, а ако седи в клетката пак щяло да се стресира.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юли 2009, 11:38:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да умре от страх, не се притеснявай! Smile
В кутията няма да вижда и ще си кротува!
Повече ги е страх, когато са в открита клетка!

http://www.vivax-bg.com/details.php?category_id=44&item_id=44

Ето ти пример за такава транспортна кутия, но можеш и сам да си направиш, като си изрежеш отвори в някоя, само да не е много голяма, за да не се пързаля и блъска вътре докато пътуваш!

А между другото за колко часа път става въпрос?
И с какъв транспорт?
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юли 2009, 18:17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора! Пътя е около 4:30 часа с почивки с кола.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 1:55:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Аз съм чисто новичка в този форум. В областта на птиците също съм новаче и ще ви помоля за снизхождение към глупавите ми въпроси.
Бих искала д апопитам за канарчетата и Амадинките трябва ли да се пускат извън клетките да летят,защото чух доста различни мнения и много се обърках.


Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 13:10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

avstraliisko_momiche написа:
Здравейте!
Аз съм чисто новичка в този форум. В областта на птиците също съм новаче и ще ви помоля за снизхождение към глупавите ми въпроси.
Бих искала д апопитам за канарчетата и Амадинките трябва ли да се пускат извън клетките да летят,защото чух доста различни мнения и много се обърках.


Благодаря!

Всяко птиче трябва да лети. Стига да няма опасни предмети, на които може да се нарани или отворени прозорци и врати, няма проблем.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Август 2009, 8:17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравеите отново!

Реших да взема на канарчето по-голяма клетка... некви съвети Smile ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Chewbacca
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Септември 2009, 19:49:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще му стане ли нещо ако изкара 5дена само? Доста храна и вода ще му сложа, но все пак
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Септември 2009, 8:17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Chewbacca написа:
Ще му стане ли нещо ако изкара 5дена само? Доста храна и вода ще му сложа, но все пак

Стига да има достатъчно храна (ако може в малко повече хранилки) и вода, която да му стигне за пет дни. Но най-добре е да има кой да го нагледа един-два пъти и да му даде поне нова вода.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2010, 18:53:17    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
папагалите често застават на един крак, но не съм обръщал внимание за канрчето. Възможно е да се наранило някъде. Огледай го хубаво, виж дали може да стъпи на него! Иначе е добре да има повече дървени кацалки, не само пластмасови.


Канарчетата също застават на един крак.. Моето много обича да стой така.. Особено когато чака да му дам храна..
Също съм забелязала че канарчетата или поне моето са много любознателни и обичат музиката.. Държа канарчето си до компютъра и винаги като правя нещо непознато за него започва да наднича любопитно.. Много е сладко когато прави така Аа за музиката.. Научила съм го когато седна на компютъра, пусна музика и започвам да си препявам някоя песен то също да пее.. Също така сме го научили да ни "поздравява". Винаги когато се прибера започва да пее.. Има и много други странни неща които съм наблюдавала в него.. Смятам че канарчетата са доста умни животни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети