Подготовка за размножаване

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 11:43:17    Заглавие: Подготовка за размножаване Отговорете с цитат

Миналата неделя взех две канарчета както ви писах,
клетките са една до друга и забелязвам че се хранят или целуват незнам?
и издават много странни звуци , и друго мъжкия се захваща за кафеза пеейки и иска да ходи при женската, постояно са единдодруг или в долния ъгъл на кафеза или залепини в горния.
И се чудя дали да ги събера заедно , или им е още рано незнам
Модератор: Моля, преди да пуснете нова тема, да проверите дали няма вече създадена такава! Променям заглавието, тъй като в него трябва да става ясно поне за какво е въпроса ти. Повече за размножаване на канарчета има ТУК, ако имаш и други въпроси- задай ги.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 11:43:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

shikata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 13:33:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ако ме послушаш още е много рано най добре изчакай да стане март месец
така и ако имаш пиленца ще са по здрави а дотогава захранвай възрастните с по силна храна-яйце,плодове,може и малко бисквита
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 14:18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Да малко бива да изчакаш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 15:20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

shikata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2008, 15:39:17    Заглавие: Отговорете с цитат

За какво се извиняваш  не е срамно да не знаеш по срамно е да не знаеш и да не питаш
така че няма проблеми ти питай и ще се намери кои да ти помага
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

grebec_kaqkar
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 06 Мар 2010
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2010, 20:30:20    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз искам да попитам нещо малко несъм запознат със сайта затова пиша тука мъжкото нейска да пее разделени са със женската какво да правя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

wakeuphate
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Авг 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Август 2010, 22:10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!От скоро имам канарчета и не съм много в час с отглеждането им чета из интернет но относно развъждането от всякъде все нещо ново чета и не разбирам някои работи.Първо си купих мъжко канарче а на скоро си взех и женско малко се позбиват,но това се случва рядко не могат да си разделят хранилките.Понеже терасата ми е закрита ги пускам да летят заедно не ги държа в клетката и обикновено спят в една клетка вечер.Забелязох онази вечер,обаче че мъжкия не влиза в клетката а каца върху нея аз го взех и го сложих при женската в клетката.Та какво да направя да ги пускам ли да летят заедно или да ги затворя в различни клетки и да ги държа известно време така?
    Другото нещо което не ми е ясно кога е най-удобния период за развъждане на канарчетата,за кой месец става на въпрос и мога ли евентуално да ги чифтосам сега през Август?Какво трябва да направя за да се чифтосат?Относно храната разбрах че трябва да им давам плодове, но твърди а не меки и варено яйце и черупка от яйце нещо друго?И тези работи кога се дават преди да започне размножителния период или по време? Предварително благодаря на хората които ще ми обяснят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Bella
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Мар 2011
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 16:01:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Искам да попитам задължително ли трябва да се разделят за известно време канарчетата за да започне размножаването? Понеже моите малко се карат, но пък забелязах че женската влиза от време на време в гнездото, а онзи ден мъжкия нещо оправяше вътре. Smile Относно храна им давам яйца, плодове и им оставам и зърнена храна.Имат постоянно чиста вода ,както и купичка, в която да се къпят на дъното на клетката. Мисля че относно хигиената и храненето спазвам всичко само не знам има ли нужда да ги разделям.Благодаря за разбирането предварително. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети