Щиглец и други пойни птички (продължение)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Еди Николов
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Фев 2011
Мнения: 5
Местожителство: sofiq - kokalqne

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Февруари 2011, 19:36:53    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте като гледам не е писано от одавна
аз съм голям почитател на дивите птички искам да си хвана но е незаконно а съшто и продажбата им е също енезаконна как да се здобия с тях благодаря предварително


Последната промяна е направена от Еди Николов на 17 Февруари 2011, 17:18:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Февруари 2011, 19:36:53    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Февруари 2011, 20:27:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е незаконно, не просто заради идеята. Замисли се какво ще стане, ако всеки поиска да си хване една птичка или по-лесното - да си я купи! От къде мислиш идват дивите птици по пазарите? От развъдници? За съжаление не.
Първо, това са диви птици и трудно ще свикнат с живота в клетка. Много е вероятно просто птичката да умре. Прочети темата по-назад, има много мнения по въпроса. Като гледам си още малък и вероятно нямаш опит с отглеждане на птици.
Не мисля, че необходима да затвориш една птица в клетка, за да и се радваш. Можеш да се любуваш на птиците и сред природата.
А ако искаш домашен любимец, можеш да си вземеш папагалче, канарче, амадинка...
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Еди Николов
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Фев 2011
Мнения: 5
Местожителство: sofiq - kokalqne

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Февруари 2011, 17:08:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Да малък съм но имам голям опит с птиците отглеждал съм гълаби канарчета диви птици само папагал не съм гледал. В момента имам едно женско канарче и искам да направя хибрит от него и щиглец.

Отговор:
А и съшто отзад на първите страници има досто инфо за дивите птици и за отглеждането им. Баща ми преди много време гледаше когато бях на 6-7 но ги подарихме заштото му бяха умръзнали. И те много рядко умирад след хващането им те се приспособяват към новата среда но само някой. Пример: ако хванеш щиглец той може да живее в клетка но например славейчето няма да може защото то се храни с насекоми

Отговор:
Искам да те попитам правители збирки на форума. И имали в форума хора които отглеждат диви птички

Админ: Правила: 1.3. Flood (публикуването на една и съща тема или мнение повече от веднъж) е забранено. Забранено е и писането на 2 или повече поредни мнения от един потребител.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2011, 0:02:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Еди Николов написа:
Искам да те попитам правители збирки на форума. И имали в форума хора които отглеждат диви птички

Има, но са малко и рядко влизат. Повечето са с папагали. Иначе не е имало сбирки и едва ли скоро ще има.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Еди Николов
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Фев 2011
Мнения: 5
Местожителство: sofiq - kokalqne

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2011, 8:16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evasionz
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Дек 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Декември 2011, 17:26:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, аз преди 1 година гледах щиглец пееха много добре ама умряха, сега взех 1 щиглец от приятелят ми мъжки щиглец давам му просо и слънчоглед ама не пее като предишната, какво да му дам друго да пее повече?.. мс предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

evasionz
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Дек 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Декември 2011, 16:06:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече стана 1 месец ама не пее пак толкова добре като предишния ми щиглец.. горе долу колко месеца трябва да стои да пее добре кажете нещо плс .. ? мс предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

evasionz
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Дек 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Януари 2012, 18:02:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Даите идеа ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Страница 13 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети